środa, 24 września 2014

Testing of innovations.

Piękne słońce po deszczowym tygodniu .. mimo, że uwielbiam deszcz, słońce powitałam z wielką radością. Co jest tego powodem? marka Procter & Gamble, a dokładniej powszechnie znany Vizir. Co ma wspólnego z moim wyczekiwanym słońcem? przyjemność rozwieszania prania w ogrodzie. Nie, nie chodzi mi o reklamę, a jedynie o opinię, a dokładniej Waszą opinię. Od niedawna zasilam Grono Ambasadorów EverydayMe, co szczególnie polecam ze względu na dobrą zabawę. Grono Ambasadorów daje mozliwość wypróbowania nowych produktów i dzielenia się opiniami na ich temat, tym samym pozwala włączyć się w proces kreowania nowych produktów i upelszania istniejących. 

Tak więc, od wczoraj w moim mieszkaniu gości ta właśnie marka pod postacią kapsułek piorących Vizir. Zgłosiłam się do projektu głównie z ciekawości, nigdy wcześniej nie testowałam żadnych produktów. Nie żałuję tej decyzji, pranie sprawia mi teraz więcej przyjemności, a zbieranie opinii innych - dużo satysfakcji ..

Moja opinia .. hmm na początku nie byłam przekonana, nie widziałam powodu dla którego miałabym zmieniać dotychczasowe przyzwyczajenia .. aczkolwiek chciałam wypróbować tą słynną innowacyjną formułę. Muszę przyznać, że ta właśnie formuła jest bardzo wygodna. Nie ma potrzeby dozowania, bez ryzyka rozlania i bez możliwości zastosowania nadmiaru detergentu - jak dla mnie rewelacja. Kolejnym pozytywnym argumentem jest fakt, iż kapsułki przeznaczone są do prania zarówno białych, jak i kolorowych tkanin, co pozwala zaoszczędzić miejsce. Zapach - świeży i przyjemny i co najważniejsze długo się utrzymuje, czego nie mogę przyznać dotychczasowym środkom piorącym. Cóż, najważniejsze, że nadaje się do prania odzieży niemowlęcej, co osobiście przetestowałam, a w razie wątpliwości istnieje również rozwiązanie dla osób o wrażliwej skórze (Vizir Sensitive Clothes).


Jeśli stosowaliście kapsułki piorące tej właśnie marki, będę bardzo wdzięczna za opinie, które oczywiście przekażę dalej. Jestem zdania, że o dobrych produktach należy mówić, a słabe krytykować, o jakości decydują właśnie konsumenci.

Pozdrawiam i szczerze polecam
:*

2 komentarze:

  1. Mam te kapsułki, dostałam do testowania, ale jeszcze nie doszłam do tego aby cokolwiek w nich wyprać... też nie jestem jakoś przekonana, ale po twoim poście koniecznie spróbuję :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Przy mojej małej pranie robię w pośpiechu, także idealnie się nadają :)

    OdpowiedzUsuń