piątek, 3 kwietnia 2015

Easter.

Muszę przyznać, że przeglądanie świątecznych dekoracji wielu blogerek jest strasznie dołujące .. a to dlatego, że wszystkie ręcznie wykonane są przepiękne i wnoszą na prawdę radośnie wielkanocny klimat. Żałuję, że nie mam na to czasu .. na prawdę żałuję. Moje myśli otaczają maleństwo, które ostatnio bardzo się ożywiło, głównie za sprawą poznania nowych umiejętności. Nauka chodzenia jest dla małej tak ekscytująca, że pomijając przerwy na spanie i jedzenie, próbuje chodzić bez przerwy. Nie muszę mówić o tym jakie to męczące, każda matka to wie, albo prędzej czy później się dowie. Tak czy inaczej, życie z małą jest przecudowne ..
 
 

Z okazji Świąt Wielkanocnych, 
chciałabym życzyć Wam ..

Aby Wielkanoc w tym roku,
przyszła z sukcesem u boku.
Aby żyło się Wam zdrowo,
prywatnie i zawodowo.
Wielu, wielu chwil radosnych
i cudownej, ciepłej wiosny.
 
Na koniec dodam, że sprawa fotelika nadal jest otwarta, mamy jednak wybrany jeden model, ale opiszę go dopiero po zakupie. Mała ma się świetnie, za dwa dni rozpoczyna się jej 11 miesiąc. 

Pięć rzeczy, które aktualnie uwielbia:
1) głośnego czerwonego mercedesa
 
 2) aktywne podróże
 3) wózek z funkcją usypiania
 4) smartfon z możliwością filmowania własnej osoby
 5) każdą możliwość chodzenia
A propos kącika małej i łóżeczka, nie służy niestety do spania, a do jedynie bezpiecznej zabawy. Może kolejne dziecko zrobi z niego większy użytek ..


 do zobaczenia niebawem ..

4 komentarze:

 1. Sylwio wesołych, radosnych Świąt :)! PS. Śliczna ta Twoja córcia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ależ Wasz Skarbuś jest uroczy. Kochana, mój młodszy syn będzie miał trzy lata, a ja dopiero teraz zaczynam dekoracje robić. Tzn. wcześniej też próbowałam, ale ich żywot nie był długi :) Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podziwiam matki, które mają na to czas i chęci, bo mi pomimo najszczerszych chęci - czasu brakuje i sił dość często :) pozdrawiam

   Usuń