wtorek, 27 stycznia 2015

Diy card.

Korzystając z popołudniowej drzemki Blani, postanowiłam przetestować aplikację blogera na telefon .. zobaczymy co z tego wyjdzie. Przy okazji przedstawiam moje niezaplanowane diy, a mianowicie kartkę z pierwszymi życzeniami dedykowanymi dziadkom od ich pierwszej wnuczki. Motyw podpatrzyłam gdzieś w internecie, troszkę zmodyfikowałam i zredagowałam życzenia. Szczególnie  podoba mi się podpatrzony zwrot: dzieci waszych dużych, dziecko słodkie małe ...

W środku umieściłam zdjęcie małej trzymającej kartkę z serduchem. Początkowo miał być na niej napis, ale nie udało mi się go uchwycić na tyle wyraźnie, żeby jakkolwiek był widoczny. Zadanie miałam na tyle utrudnione, że kartka stale przemieszczała się z rączek do buzi i w efekcie nie przetrwała naszej amatorskiej sesji. Prezent na szczęście bardzo się spodobał. W przyszłym roku postaram się Blanie bardziej zaangażować.


tymczasem 
..

2 komentarze:

  1. Kartka śliczna i zdjęcie w środku, świetny pomysł, kiedyś dawno dawno, robiłam kartki okazjonalne na zamówienie, ale według czyjegoś projektu, no i mogłabyś takie tworzyć, bo twoja jest o niebo ładniejsza:)
    A propos mojego drugiego bloga (dopiero teraz zobaczyłam twój komentarza:P) jest pod nowym adresem http://inmagichome.blogspot.com/ Pozdrawiam i sorki za linkowanie:)

    OdpowiedzUsuń