środa, 5 lutego 2014

Dining room.

Uwielbiam białe przestrzenie. Co jest dość dziwne, ponieważ zawsze wybieram kolory czarne. Aktualnie mieszkam w bardzo małym mieszkaniu, usytuowanym w dolnej części domku jednorodzinnego. Mieszkanie nie jest zbyt oświetlone, więc zastosowanie samej bieli nie jest dobrym pomysłem. Początkowo tak było, jednak ściany wydawały się szare .. 

W idealnie oświetlonym mieszkaniu zastosowanie praktycznie samej bieli wygląda nieziemsko, tak jak w jadalni poniżej. Zaokrąglony kształt pomieszczenia, oszklone ściany, okrągły stół i wszystko w bieli ..
perfectly white dining room
W przedstawionej powyżej jadalni znajduje się jeszcze jeden element, który w przyszłości na pewno znajdzie się w moim domu. Przestrzeń parapetu ozdobiona miękkimi poduszkami lub materacem - w efekcie mamy wyśmienite miejsce na poranny relaks. Zarówno w kuchni, jadalni, sypialni, jak również w salonie siedzisko przy oknie jest idealnym miejscem do czytania książki lub picia porannej kawy.

Wracając do wystroju jadalni .. oto inne propozycje łączące biel i inne odcienie, które przypadły mi do gustu.

 
W moim tymczasowym miejscu zamieszkania, prosta i niezbyt udekorowana jadalnia wygląda następująco. W ciągu najbliższych kilku miesięcy wystrój mieszkania ulegnie kilku modyfikacjom .. dlatego też ciągle szukam inspiracji ..

my temporary dining room

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza